Künye

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Erkan Doğan 

 

05306000771 

HUKUK DANIŞMANI

Av. Ufuk Kula /

 

EDİTÖRLER / EDİTORS

Dilan Özkurt

(Saat 08:00-22:00 Arası yapılan haberlerle ilgili iletişim kurabilirsiniz)

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

2020© Copyright parafonu.com

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları parafonu.com’a aittir. parafonu.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin Telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar parafonu.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz.

 

YASAL UYARI
Sitede yayımlanan köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına / yorumlayanlara aittir. PARAFONU.COM yazıların / yorumların sorumluluğunu almaz. Resmi kurumlar talep ettiğinde eldeki veriler yasal mercilerle paylaşılır. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. altin.us hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Basın Bülteni
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

ggazete@gmail.com

Kullanılan Haber Yazılımı / Site Script

PARAFONU.COM’da Lisanslı Haber-Sistemim scripti ve teması kullanılmaktadır. Yazılım, Haber-Sistemim ekibi tarafından özel olarak kodlanmıştır. Lisans hakkı parafonu.com’a aittir.

 

ADRES – TELEFON
Erzene Mahallesi 83 Sok. No : 8 Bornova İZMİR 

 

yazılım: habersistemim