Tüm dünya da hem hayatların kaybedilmesine hem de ekonomikyıkımlara sebep olan koronavirüs için birçok senaryo yazılıyor.

Ancak en büyük senaryo AB ülkelerinin uzun süredir yakındığıve yaşlı nüfusundaki artıştan bahsetmesi bunun sonucu olarak virüse karşıkasten tedbir alınmadığı dillendiriliyor.

Türkiye’de anlattığı komplo teorileriyle bilinen ErolMütercimler, bu virüsün AB tarafından görmezden gelinerek yaşlıların ölmesineyol açıldığını ve sonuç olarak Avrupa’nın korona sonrasın da genç bir nüfusasahip olacağı kaydediliyor.

Avrupa’da özellikle İtalya ve İspanya koronavirüs ilemücadele etmekte oldukça zorlanıyor. Ülkeler de hayatını kaybedenlerin sayısı10 bine yaklaştı. İşte tüm bunlar baz alındığın da Erol Mütercimler bu virüsünABD yada AB’nin derin dehlizlerinde kurgulanmış bir plan olabileceğini iddiaediyor.

Hatta Türkiye’nin önemli bir profesörü bile bu koronavirüsünderinlerde ortaya çıkartıldığını ve sonuç olarak Hıristiyan aleminde birgençleşme görülebileceğini savunuyor.

Koronavirüs Çin’den dünyaya yayılsa da ABD Başkanı’nın ‘Çinvirüsü’ sözleri pek kabul görmüyor. Çin ABD’nin bu açıklamalarının yersizolduğunu dile getiriyor.

Bu virüs özellikle yaşlılar ve hastalar üzerinde olumsuzbüyük etkileri görülüyor. İnsanları boğarak hayatlarını kaybetmelerine sebepolan ve adına kovid-19 denilen bu hastalığa halen çare bulunamadı.

Tüm dünyada bilim insanları gece gündüz virüse ilaç bulmakiçin çalışıyor. Ancak, halen bulunamadı ve 9 aydan öncede seri üretime geçilemeyeceğidile getiriliyor.

Eğer koronavirüs durdurulamazsa uzmanlara göre çok büyüksonuçları olacak ve binlerce insanın sonu olacak.

(kaynak-idris okur-parafonu)